Úřad práce Boskovice

Zprostředkování zaměstnání

Adresa: nám. Dr. Snětiny 2275/2, 680 01 Boskovice
Telefon: 950 103 601 - 607
E-mail: boskovice@bk.mpsv.cz

Úřední doba:

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Státní sociální podpora

Adresa: nám. Dr. Snětiny 2275/2, 680 01 Boskovice
Telefon: 950 103 611-617
E-mail: Slavka.Mouckova@bk.mpsv.cz

Úřední doba:

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Hmotná nouze

Adresa: nám. Dr. Snětiny 2275/2, 680 01 Boskovice
Telefon: 950 103 642
E-mail: Helena.Kalova@bk.mpsv.cz

Úřední doba:

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Sociální služby, příspěvek na péči

Adresa: nám. Dr. Snětiny 2275/2, 680 01 Boskovice
Telefon: 950 103 643
E-mail: Marie.Michalikova@bk.mpsv.cz

Úřední doba:

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Adresa: nám. Dr. Snětiny 2275/2, 680 01 Boskovice
Telefon: 950 103 647
E-mail: Katerina.Vladikova@bk.mpsv.cz

Úřední doba:

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý8:00 - 11:00
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek8:00 - 11:00
Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Zprostředkování zaměstnání

Adresa: Masarykovo náměstí 212/17, 679 61 Letovice
Telefon: 516 474 010
Fax: 516 474 010

Úřední doba:

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
ÚterýArray
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
ČtvrtekArray
PátekArray

Státní sociální podpora

Adresa: Masarykovo náměstí 212/17, 679 61 Letovice
Telefon: 950 103 622, 616
E-mail: Lenka.Jalova@bk.mpsv.cz

Úřední doba:

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
ÚterýArray
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
ČtvrtekArray
PátekArray

Hmotná nouze

Adresa: Masarykovo náměstí 212/17, 679 61 Letovice
Telefon: 950 103 624
E-mail: Sona.Pozdanova@bk.mpsv.cz

Úřední doba:

Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
ÚterýArray
Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
ČtvrtekArray
PátekArray

Hmotná nouze

Adresa: Zámek 14, 679 63 Velké Opatovice
Telefon: 516 477 321

Úřední doba:

PondělíArray
ÚterýArray
StředaArray
Čtvrtek8:00 - 11:00
PátekArray

Zpět na úřady práce